Hakkımızda

Aykutlar Beton

 

Aykutlar İnşaat Kurucuları olan Mehmet emin AYKUT ve Abdurrahman AYKUT tarafından 1992 yılında faaliyete başlamıştır. Deneyimli çalışkan kadromuzla müşterilerimize ve işverenlerimize her türlü İnşaat Nakliye Beton,Parke,Asvalt Proje Uygulama ve Konut sektöründe hizmet vermektedir.
Bu güne kadar yaptığımız çalışmalar sonucunda bölgemizde inşaatta [ AYKUTLAR ] adını bir marka haline getirmiş bulunmaktadır.
Firmamız yaptığı işler ve halkımıza sunduğu imkanlarla daha gelişmiş bir bölge ile ekonomiye katkı sağlamak için daima sizleri düşünerek yeni atılımlar yapmaktadır.
İnsan sağlığını ve güvenliğini en üst seviyede tutmak , sorunsuz ve huzurlu yaşam
alanları oluşturmak, teknolojiyi insanlara daha konforlu ve işlevsel bir yaşam sunmak için kullanmak, doğa ve çevre bilincini projelerinin ayrılmaz parçası olarak görmek yaşam alanlarında bugünün ihtiyaçlarından yola çıkarak, yarının sorunlarını öngörmek ve çözmek, AYKUTLAR BETON LTD ŞTİ.’nin değişmez ilkesidir. Aykutlar İnşaat olarak tüm işlerimizi bu bilinçle yapmakta ve bu bilinçle hizmet vermekteyiz.

 

Misyonumuz

Sağlam ve sağlıklı zeminlerde birlikte yaşamanın kurallarına değil, varlığını ve her geçen gün büyümesini, insanın yaradılışı gereği özünde taşıdığı sevgiye ve hoşgörüye dayandırmaktadır. Bu coşkuyla ve hoşgörüyle doğarak büyüyerek hız alan AYKUTLAR İNŞAAT halkımıza inşaat sektöründe “KALİTE İNŞA’’ eder sloganını benimsemektedir.
Proje üretirken “biraradalığın coşkusunun” ve “ortak yaşam alanlarını paylaşmada sevginin etkinliğinin” yaygınlaştırılması, AYKUTLAR BETON’ın vizyonunu en kısa biçimde özetlemektedir. AYKUTLAR BETON, bu yüzden, sadece yapı değil, sosyal yaşam alanlarına oldukça fazla yer verdiği projelere imza atmaktadır.

Vizyonumuz

İlk çağlardan beri süre gelen hizmet ihtiyacını, siz sayın halkımıza kaliteli ve sağlam olanaklar ile üretim alanımızı genişleterek sunmaya devam ediyoruz.
Bir projenin başarısındaki en vazgeçilmez unsurun modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanımızı modern bir geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.Modern ve doğaya zarar vermeden yaptığımız inşaatlarımızla ve gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak.